ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 17410 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

VIDEO: Ben & Mateo nazpívali hit Pavla Horňáka

0 jsk 18.12.2020

Ben & Mateo nazpívali píseň ikony osmdesátých let Pavla Horňáka Kdo ví a natočili k ní klip. Benedikt Kis (13) a Mateo Klimek (14) se v minulém týdnu vydali do pražského Hudebního divadla Karlín, kde vstoupili na prkna, která znamenají svět. Oblékli si koncertní outfity, Ben usedl za klavír, Mateo vzal kytaru a začali zpívat.

Nejednalo se však o nějaký koncert „na černo“, ale o natáčení videoklipu k jejich čtvrtému hitu. Tentokrát ale nejde o původní text, nýbrž o hit Pavla Horňáka z dílny Františka Janečka. A kluci si tuhle písničku a natáčení užili! „Je to skvělá balada a máme radost, že se k nám písnička dostala, takže Pavlu Horňákovi i Františku Janečkovi moc děkujeme,“ říká Mateo.

Singl Kdo ví je už čtvrtým hudebním počinem této dvojice. Po sérii klipů myslí i na živé koncerty. Pokud vše půjde dobře a vláda rozvolní opatření týkající se kulturních akcí, jsou kluci připraveni na jaře vyrazit na turné, zatím uvažují o sedmi velkých českých a moravských městech – Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Českých Budějovicích, Liberci a Pardubicích.