ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 5431 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

VIDEO: ATMO Music mají klip k písni Máma

0 Redakce 17.12.2014

Skupina ATMO Music natočila klip k nejnovějšímu singlu Máma. Symbolicky se tím uzavírá jedna kapitola, protože se jedná o poslední singl z desky Andělé x Démoni.

K debutové desce, která vyšla v dubnu 2014, zatím vznikla čtyři videa. Dvě nejúspěšnější, tedy Andělé a Polety, mají na YouTube shodně přes tři miliony zhlédnutí. Oba klipy si přitom skupina natočila s výpomocí přátel sama, až nyní se poprvé obklopila profesionální produkcí a oslovila herce. Písně se ujali zkušení tvůrci, kteří se podíleli například na videu Cesta skupiny Kryštof nebo spolupracovali s labelem Ty Nikdy. Skladba patří k nejemotivnějším okamžikům desky, osobní je hlavně pro Beefa – v závěrečné pasáži zpívá jeho máma.

„Téma rozpadlých rodin je aktuální, tuhle zkušenost má spousta lidí. Vidím to u většiny kámošů. Já zůstal jen s mámou, vždycky tu pro mě byla,“ svěřuje se. „Když ODD přišel s nápadem, že by mohla zpívat v posledním refrénu, celé se to ještě posunulo. A zajímavý to může být i pro ostatní lidi, protože to není úplně klasický, aby v rapu někdo nechal zpívat vlastní mámu.“

ATMO Music – Máma