ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 17353 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

VIDEO: Anna Beckerová vydává klip, který chytne za srdce

0 jsk 9.7.2019

Začínající hradecká písničkářka Anna Beckerová je pověstná svou melancholickou tvorbou, která si poslední dobou nachází stále širší publikum. Poslední píseň It Feels Like Spring Again oslovila i známého písničkáře Thoma Artwaye.

„Ještě tak před rokem jsem byla trošku ztracená ve vlastním životě. Jediné, co jsem v té době věděla, bylo, že se chci věnovat hudbě. A v rámci toho jsem dost impulzivně napsala Tomovi, že je mi sympatické, co dělá a kam se v hudbě ubírá, a jestli by se někdy nechtěl sejít, abych z něj mohla tahat rozumy. Nakonec jsme se sešli, slovo dalo slovo a Tom mi zprodukoval single,“ říká Anna ke spolupráci s Thomem.

Píseň vyniká nejen skvělým kytarovým doprovodem, který si Beckerová obstarává sama, ale i originálním klipem, který podtrhuje hlavní myšlenku celé písně. „Celý klip je vlastně o takovém vnitřním procesu srovnávání se stavem osamocení a smutku, o nacházení způsobů, jak v tom neštěstí a prázdnotě najít sám v sobě nějakou útěchu a cestu, jak s tím být v pohodě a posunout se zase někam dál,“ popisuje písničkářka.

Do budoucna plánuje Anna především dál koncertovat a rozvíjet se. „Hodlám dát dohromady kapelu, myslím, že už jsme vyrostla z pokojíčkového drnkání na kytaru,“ říká Beckerová.

Anna Beckerová – It Feel Like Spring Again