ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 6521 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

VIDEO: Aloe Blacc vydává třetí album

0 Redakce 20.3.2014

Panamsko-americký zpěvák Aloe Blacc vydává celosvětově třetí studiové album Lift Your Spirit. Zmiňovaná deska se na českém trhu objeví již v pátek.

Blacc se do podvědomí dostal jako hostující vokalista v loňském hitu Aviciiho Wake Me Up. Pětatřicetiletý Egbert Nathaniel Dawkins III aka Aloe Blacc ale není v  branži nováčkem. Na svém kontě má již několik desek a i v českém éteru jsme ho mohli před pár lety zaznamenat díky singlu I Need A Dollar.

Aloe Blacc počátkem tohoto roku poslal do éteru singl The Man, který kromě charismatického hlasu zpěváka a chytlavého refrénu zaujal i nápěvem, jenž si umělec vypůjčil z  hitu Eltona Johna Your Song. Zmiňovaná píseň se stala za krátkou dobu hitem nejen v Evropě, ale i v Americe, a prodeje singlu již překročily hranici půl miliónu kusů.

The Man je první ochutnávkou z Blaccovy třetí studiové desky Lift Your Spirit, která v Evropě doposud vyšla pouze v Rakousku, Německu a Švýcarsku. Tam album na podzim minulého roku zaznamenalo slušný komerční úspěch. Pravý boom se ale dá očekávat až nyní, kdy vychází konečně na celém světě.

Aloe Blacc – The Man:

Tagy: ,