ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 16667 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

VIDEO: Adam Pavlovčin vydává debutový singl Moving On a mění jméno. Je ADONXS

0 jsk 23.5.2022

Vyhrál loňskou sérii soutěže Česko Slovenská SuperStar jako Adam Pavlovčin a je vděčný za každý hlas. S prvním videoklipem Moving On se ale veřejnosti představuje jeho umělecké alter ego ADONXS (vyslovováno jako Adonis). Zve do svého vnitřního světa, v němž není prostor pro předsudky, omezení a škatulky.

Adonis, půvabný mladík, kterého si oblíbila řecká bohyně Afrodíté, mu byl inspirací jen částečnou. Především díky tomu, že odkazuje na dobu dávných pověstí, kdy neexistovaly v kráse, umění ani lásce ostře vykreslené hranice. Spíše než fyzickou krásu ale současný Adonxs vyzdvihuje krásu vnitřní a hlavně sílu. Tu, která nám dává možnost být tím, kým chceme být.

„Pro mě je ADONXS spojený se silou, a to jak fyzickou, tak především tou mentální. Dává mi sílu vystoupit na pódium, překonat trému i jakoukoli překážku a být na stagi svobodnější. Doufám, že stejnou sílu a oporu poskytne i mým posluchačům, protože my všichni v sobě máme potenciál být volní a svobodně vyjádřit svoji osobnost,“ říká umělec.

ADONXS právě teď přichází s debutovým singlem Moving On. Jak videoklip, tak singl samotný snadno předčí velká očekávání, se kterými fanoušci na jeho debut čekali už od finále SuperStar.

„Tuto skladbu jsme napsali společně s producenty Oliverem Fillnerem a Tomášem Lobbem hned po skončení SuperStar a po krátkém vánočním odpočinku. Měli jsme společně rozpracováno několik skladeb, ale tato z nich jednoznačně vyčnívala a hned jsme věděli, že bude úvodním singlem. Moving On pro mě uzavírá jednu a zároveň otevírá další životní etapu, na kterou se nesmírně těším a v podstatě ji už tak trochu žiji. V jedné rovině vypráví o vtahu, který nikam nevedl, a naopak mě stahoval každým dnem níže a níže. Zároveň je to má vlastní hymna na radost z toho, co se právě v mém životě děje.” dodává.

 (foto: Kubo Krizo)