ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 28706 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

VIDEO: Adam Mišík zpívá v písni Démoni o toxickém vztahu

0 jsk 2.4.2019

Zpěvák Adam Mišík ve spolupráci s dvojicí producentů Marcelem Procházkou a Ondřejem Fiedlerem. Ti patří v současnosti k nejvyhledávanějším jménům na české popové scéně. Společně zveřejnili písničku Démoni a je k ní i videoklip. Opět dokázali přijít s aktuálním zvukem, který skvěle podtrhuje náladu a intenzitu emocemi nabité písně.

Sám zpěvák má na vzniku skladby výrazný autorský podíl. „Celá píseň je inspirovaná toxickým vztahem, nemožností se posunout dál, i když víme, že by to bylo správné. Ústřední myšlenka vychází z mých osobních prožitků poslední doby. Nejlepší terapií je pro mě vždycky psaní, právě proto singl vznikl,“ přiznává Mišík.

Podobně jako v případě předchozího kladně přijatého snímku k hitu V Tobě se rozhodl videoklip pojmout surově a realisticky. Oslovil proto mladého režiséra Petra Simona, s nímž spolupracoval už na klipu k tanečnímu songu Slowmo.

„Klip má odrážet surovost okamžiku, kdy se vztah ze sekundy na sekundu může změnit z nebe v peklo. Nechtěl jsem nic obrazově vyžehleného, cílem bylo jít vizuálem trochu proti proudou. Myslím, že režisérovi se to podařilo skvěle,“ pochvaluje si Adam.

Adam Mišík – Démoni

(foto: Michala Rusaňuková)