ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 7481 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

VIDEO: Adam Ďurica představuje singl Holubička

0 jsk 22.1.2019

Slovenský zpěvák Adam Ďurica má ve své domovině silnou pozici. Na svém kontě má již pět studiových alb, z nichž vzešly hity Spolu, Mandolina, Neľutujem, Jazero. Nyní ve slovenských rádiích rotuje singl Holubička. Ten si oblíbili posluchači také v České republice.

Třicetiletý hudebník z Hlohovce přináší do českého éteru singl Holubička, který doplnil uměleckým klipem. Ke spolupráci přizval oblíbenou slovenskou písničku Simu Martausovou.

„Jednoho dne jsem se Simě ozval, zda by si uměla představit napsat text i pro někoho jiného než pro sebe. Zda by si uměla představit napsat text pro chlapa, tedy pro mě. A stalo se, že mi poslala krásný a jemný text s názvem Holubička. Ten text byl tak silný, že hudbu jsem k němu složil prakticky hned,“ popisuje vznik singlu samotný zpěvák.

Nahrávka spatřila světlo světa v českém studiu Sono, kde Ďurica točil nové skladby na aktuální album 30. K písni vznikl videoklip, na kterém se podílel český režisér Jakub Mahdal.  Zahrála si v něm české herečka Tereza Střihavková. „Klip natočil Jakub a musím říct, že perfektně vystihuje atmosféru celé skladby. Zároveň se jedná o můj první klip natočený v ateliéru,“ uzavírá Ďurica.

Adam Ďurica – Holubička