ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 29679 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Veronika Khek Kubařová zpívá písničku z Tajemství staré bambitky 2

0 jsk 25.2.2022

Tajemství staré bambitky 2 míří ke dvěma stům tisícům spokojených diváků v kinech. Pokračování úspěšné pohádky v režii Ivo Macharáčka s písničkami Václava Noida Bárty zveřejňuje hudební klip z filmu s názvem Když se smůla lepí na paty. Písničku nazpívala sama představitelka Královny Julie Veronika Khek Kubařová. Text na hudbu Václava Noida Bárty napsal scenárista filmu Evžen Gogela.

Chytlavé písničky z nové pohádky si děti okamžitě oblíbily. Proto se producenti filmu ve spolupráci s hudebním vydavatelstvím Supraphon rozhodli urychlit vydání soundtracku. Diváci ho tak už 4. března 2022 najdou na oblíbených digitálních platformách Spotify, Apple iTunes a dalších.

Pohádka Tajemství staré bambitky 2 se vrací za králem Jakubem (Tomáš Klus) a královnou Aničkou (Kamila Janovičová), kteří mají malou princeznu Johanku (Valentýna Bečková). Pokračuje v ní i příběh bývalého loupežníka a nyní hrnčíře Karaby (Ondřej Vetchý), kterému do cesty vstoupí královna Jůlie (Veronika Khek Kubařová) ze sousedního bohatého království. A chybět nemůžou zlotřilí rádcové Ferenc (Miroslav Vladyka) a Lorenc (Jiří Lábus).