ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 19843 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Verona představila nový singl Planeta. O text se postaral Xindl X

0 jsk 22.2.2019

Česká hudební skupina Verona, kterou tvoří hudebník a skladatel Petr Fider a zpěvačka Veronika Stýblová, představila svým fanouškům nový singl s názvem Planeta. Na nové písničce kapela pracovala přes dva měsíce a o její text se postaral oblíbený písničkář Xindl X.

„Ondra Ládek alias Xindl X je velice známý svými texty, ale velká řada posluchačů netuší, že píše i pro jiné interprety. Chtěli jsme mít jistotu, že text bude líbivý a zároveň zapamatovatelný. Troufáme si říct, že se to opravdu povedlo. Z výsledu máme velkou radost,“ uvedl Petr Fider.

Po úspěšném dokončení nové písničky má Verona pořád napilno. Od dubna totiž začne na koncertech vystupovat také s živou kapelou. Nebude chybět basa, bicí, kytara nebo klávesy. Kvůli tomu musí udělat i drobné úpravy písní, aby byly pro kapelu hratelné. „Neustále pracujeme na tom, abychom byli sehraná parta. Hrozně se na to těšíme, protože najednou to bude něco úplně jiného a sami jsme zvědaví, jak na to budou posluchači reagovat,“ prozradila Veronika Stýblová.

Verona – Planeta

Tagy: , ,