ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 7361 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Velvet Revolver nebudou fungovat ještě několik let

0 Redakce 20.4.2011

Slash, kytarista americké skupiny Velvet Revolver, poslal smutnou zprávu všem jejím fanouškům. V rozhovoru pro magazín vorterix.com uvedl, že jeho kapela se k aktivní činnosti nevrátí nejméně několik let. Vyloučil také, že by jejím novým zpěvákem mohl být Corey Taylor ze skupiny Slipknot, o čemž nedávno psala západní hudební média.

Taylor přitom s Velvet Revolver skutečně zkoušel. Nedopadlo to ale dobře a cesty obou veličin se rozešly. „Zkoušeli jsme spolu a hned potom se objevily zprávy, že je novým zpěvákem naší kapely. Je to skvělý vokalista, mám ho strašně rád, ale není to ten, koho hledáme,“ vysvětlil Slash.

Kapela, od které v roce 2008 odešel zpěvák Scott Weiland a ona dosud nenašla náhradu, se tedy na pódia nechystá a stejně tak nezačne v dohledné době nahrávat nové album. „Duff McKagan má své plány, Matt Sorum bude v příštím roce určitě nahrávat album se zpěvákem Mylesem Kennedym a pojedou na turné. Prostě to potrvá ještě několik let, než se Velvet Revolver vrátí,“ uzavřel Slash.

JŠp