ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 16839 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Velký zájem o koncerty Take That

0 Redakce 1.11.2010

Plánované světové  turné britské skupiny Take That, která se na něm představí v pětičlenném původním složení i s Robbiem Williamsem, se těší velkému zájmu. Minulé úterý ohlásila kapela termíny svých vystoupení ve Velké Británii a Evropě, v pátek se na ostrovech začaly prodávat lístky a během několika hodin si jich zájemci koupili plný milion. Prodejní místa hlásila „bezprecedentní obležení“, internetové prodejní sítě selhávaly pod náporem objednávek rovněž.

Kapela musela přidal několik dalších vystoupení, mimo jiné pátý na fotbalovém stadionu Manchesteru City, další na stadionu ve Wembley v Londýně i na Millennium Stadium v Cardiffu ve Walesu.

„Nemáme slov,“ napsali v prohlášení členové kapely. „Jsem šokováni, to jsou neskutečné věci. A budeme v šoku nejméně několik dnů. Chceme poděkovat všem, kteří si lístek koupili. A nashledanou v příštím roce.“

Nové album Progress vyjde 15. listopadu. Bude to po patnácti letech první kolekce, na které  se „v dresu“ Take That podíli Williams. V Evropě mezi plánovanými koncerty zatím není žádný v České republice.

JŠp