ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 27910 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Velký knižní čtvrtek na tradiční setkání s autory do Prahy a Brna

0 Richard Winter 19.2.2016

Stalo se již tradicí, že na Velký knižní čtvrtek mají čtenáři možnost se setkat s autory, kteří jsou v aktuální nabídce zastoupeni. Nejinak tomu bude i letos a to 17. března v Praze a 24. března v Brně.

Čtenářům tak představí svůj špionážní román z blízké budoucnosti Ochlazení Michael Žantovský, novinářka Alice Horáčková knihu 7x ve vedlejší úloze, ve které se ptala osmi sourozenců sedmi velmi výjimečných lidí na to, jaké to je žít svůj život vedle známých osobností, dále Aleš Palán román Ratajský les, jehož děj rozplétá vraždu z padesátých let v bývalém Československu a držitelka ceny Magnesia Litera Petra Dvořáková se svou novinkou Sítě, která přináší tři příběhy o třech ženách a o tom, jak nízké sebevědomí dokáže ovlivnit náš život.

Setkání s autory se opět odehraje v Praze v Ústřední knihovně na Mariánském náměstí a Brně v Knihovně Jiřího Mahena. Zmiňované autory bude zpovídat redaktor České televize Petr Vizina. Začíná se vždy od 17:00 a vstupné je zdarma. Všechny tituly Velkého knižního čtvrtku bude možné zakoupit na místě s dvacetiprocentní slevou.

“Samozřejmě v nabídce Velkého knižního čtvrtku jsou vedle českých zastoupeny i novinky zahraniční a tak se snažíme domluvit i návštěvu některého ze zahraničních autorů. Ne vždy je to z časových důvodů možné. V loňském roce se zúčastnil výborný Chris Priestly a letos jednáme, společně s nakladatelem, o návštěvě Abnousse Shalmani, jejíž román Chomejní, Sade a já je také součástí jarní nabídky. Tak doufám, že se nám to povede,” říká zástupce pořadatele Ctirad Fuchs

Více informací naleznete na www.velkyctvrtek.cz.