ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 18259 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Velkolepá reedice U2

0 Redakce 1.11.2011

19. listopadu to bude dvacet let, kdy irská kapela U2 vydala slavné album Achtung Baby, jež mnoho fanoušků považuje za nejlepší, které kdy nahrála. Kulaté výročí oslaví členové kapely vydáním reedice kolekce, která bude v té nejnákladnější verzi obsahovat až deset disků.

Základní verze ovšem nebude nijak obohacena. Půjde pouze o nové vydání původního alba, které nebude ani remasterované. Muzikanti jsou totiž se zvukem původní nahrávky i po dvaceti letech zcela spokojeni. Dvojdisková verze pak bude obohacena o bonusový disk s B-stranami singlů a raritami. Velká pozornost bude věnována Über Deluxe Edition, která bude obsahovat zmíněných deset disků – šest CD a čtyři DVD. Speciální box bude kromě Achtung Baby a následujícího alba Zooropa vyplňovat i množství nikdy nevydaného materiálu,

nové úpravy známých písní a B-strany tehdy vydaných singlů.

Součástí reedic bude též pět průhledných vinylů v originálním balení, šestnáct uměleckých tisků převzatých z původního obalu desky, kniha, vydání fanklubového časopisu Propaganda, odznáčky, samolepky a replika muších brýlí, které měl zpěvák Bono v klipu k písni The Fly.

tz