ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 10228 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Večer jiného Folku ve StreetCulture Session

0 Redakce PLAY.CZ 25.1.2012

StreetCulture Session přináší další živé vystoupení do vysílání internetového rádia StreetCulture. V pátek 27. 1. Po 20. hodině můžete v komorním prostředí výstavní místnosti StreetBaru (Štítného 30, Praha 3) slyšet postupně čtyři nadějné pražské písničkáře sdružující se pod názvem Večer Jiného Folku. Vystoupí Kuba Alexa (zpěvák uskupení Quiet Quiet), Sunbeam, Melankoholik a Emozpěv. Všichni čtyři interpreti hrají sami s akustickou kytarou a otevírají posluchačům svou jemnou melancholickou duši. Každý však svým osobitým způsobem.

O projektu StreetCulture Session: (http://www.streetculture.cz/session)

StreetCulture Session přináší do Prahy živá vystoupení převážně začínajících kapel a komorních písničkářů, která se realizují v prostorách StreetCulture a přenášejí se do vysílání internetového rádia StreetCulture. Fanoušek kapely nebo interpreta může přijít přímo do prostoru, kde StreetCulture Session probíhá, a v komorním prostředí si vychutnat netradiční vystoupení svého oblíbence, nebo může koncert naladit na internetu. Vystoupení trvá 60 minut a je doplněno rozhovorem ze studia.

O projektu Večer Jiného Folku: (http://vecerjinehofolku.cz/)

Večer Jiného Folku pořádá koncerty v atraktivním stylu “showcase”. To znamená, že interpret má omezenou dobu hraní, během které ze sebe “musí” dostat to nejlepší. Cílem je skrze nejen hudební tvorbu vystupujících, ale i skrze pořádané koncerty dokázat, že i v našich končinách není folk zakonzervovaný do své klasické polohy, ale naopak, že má mnoho podob a najde si jistě jiné posluchače než příznivce Porty. Že reflektuje moderní směry a žánry a že se dá zpívat i o jiných věcech než o teskně hučící Niagáře. Možná se smějete, říkáte si, co je to zase za kotlíkaře? Ale možná právě vy budete příjemně překvapení šťavnatým a moderním zvukem i atmosférou, kterými bývají Večery jiného folku protknuté.

Poslouchejte StreetCulture online