ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 13982 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Ve Vizovicích dnes začíná Masters Of Rock, Accept tam nahrají DVD

0 jsk 11.7.2013

V Areálu likérky Rudolf Jelínek začne dnes ve čtrnáct hodin festival Masters Of Rock. Potrvá do nedělní noci a nabídne spoustu koncertů zahraničních i českých kapel. Už tradičně se na Valašsko kromě domácích příznivců mnoha rockových a metalových žánru vydají i fandové z více než třiceti zemí světa, jistě třeba z USA, Argentiny, J.A.R. nebo Japonska.

Headlinerem letošního ročníku na Ronnie James Dio Stage bude Tobias Sammet s projektem Avantasia. Jelikož si pozval pěknou řádku hostů – mj. si s ním zazpívají Michael Kiske (ex-Helloween, Unisonic), Eric Martin (Mr. Big), Bob Catley (Magnum), Thomas Rettke (Heavens Gate), Ronnie Attkins (Pretty Maids), Oliver Hartmann (ex-At Vance), Amanda Somerville a další – bude jim patřit závěrečné číslo festivalu. Připraven je tříhodinový set.

Němečtí Accept (na snímku), kteří s Markem Tornillem právě pracují na nové desce, zahrají to nejlepší ze dvou posledních i starších alb. Navíc budou svou show nahrávat, aby pak na podzim vydali DVD Accept Live at Masters of Rock.

Svůj jediný letošní koncert na evropském kontinentě odehraje jeden z nejlepších kytaristů planety Yngwie Malmsteen. Trio Rage na pódiu přivítá mnohočlenný symfonický orchestr L.M.O. a toto spojení bude jistě zajímavé. Devin Townsend Project je očekáván s napětím, o legraci se postarají finští Leningrad Cowboys. Zahrají ale i Němci Primal Fear, Grave Digger, Brainstorm, Masterplan či Xandria, Finové The 69 Eyes, Waltari a Lordi, Američané Prong a Sanctuary nebo naši Harlej, Dymytry a další.