ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 10871 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Ve středu začíná Colours of Ostrava s N.E.R.D., Kygo, Jessie J a dalšími

0 jsk 18.7.2018

Ve středu odpoledne začne další ročník festivalu Colours of Ostrava. Potrvá do noci ze soboty na neděli, skončí tedy 22. července nad ránem.

Podle sdělení pořadatelů chystají obě největší hvězdy velkou podívanou. Kapela N.E.R.D. (na snímku) v čele s Pharrellem Williamsem vystoupí s mnoha tanečníky a norský producent Kygo (na snímku) přiveze na závěr akce veškerou možnou pyrotechniku.

Zároveň do programu přibývají velká světová jména, nejen z oblasti hudby. Například na fóru Meltingpot vystoupí a povedou workshopy přední tanečníci Amy Secada a Bboy Neguin, kteří spojují prvky hip hopu, breakdance a capoeiry a spolupracují s velkými hudebními hvězdami. Přidá se k nim i český tanečník Yemi A.D.

K hlavním hvězdám letošního ročníku Colours of Ostrava patří také Jessie J, London Grammar, Grace Jones, Joss Stone, George Ezra, Paul Kalkbrenner, Cigarettes After Sex, Kaleo, Future Islands, Ziggy Marley, Aurora, Calexico, GusGus, Jon Hopkins, Beth Ditto, Seasick Steve, Mura Masa, Nathaniel Rateliff & The Night Sweats, HVOB, Algiers nebo Jacob Banks.

Celkově vystoupí 80 zahraničních a 61 českých a slovenských kapel a hudebníků mnoha žánrů – od elektroniky, přes world music, rock, pop, soul až po jazz. Zahraniční interpreti přijedou z 35 zemí celého světa – od Austrálie a Nového Zélandu, přes Jižní Koreu, Čínu, Írán, Kolumbii, Kubu, Jamajku, Tunisko, Alžírsko, Mali, Senegal, Ghanu, Pobřeží slonoviny, Jemen, Mosambik, Jihoafrickou republiku, Turecko až po Island, Norsko, Francii, Španělsko, USA, Velkou Británii nebo Kanadu.