ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 16081 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Ve středu se odehraje nohejbalová Festonda

0 jsk 24.7.2023

Již 19. ročník nohejbalového turnaje hudebních uskupení Festonda Cup se letos bude opět konat v pražských Vršovicích na kurtech Sokola Vršovice II, a to ve středu 26. července. Akce je zdarma a veřejnosti přístupná, startuje v 11 hodin.

Toto nehudební setkání hudebníků je provázeno uvolněnou příjemnou atmosférou, se zajímavými nejen sportovními výkony. Zatím je nahlášeno dvacet čtyři kapel. Letos své síly poměří kapely obhájci loňského vítězství Post-It a zástupci formací Wohnout, Vypsaná fiXa, Th!s, Cocotte Minute, Gaia Mesiah, Vasilův Rubáš, Skyline, Apple Juice, Dirty Blondes, Devils Autumn, Krucipüsk, DJ Vegy, Medvěd 009, Visací zámek, Anna K. and band, Status Praesents, Five O’clock Tea, Tři sestry, SPS, UDG, Honza Křížek, Kohout plaší smrt a Hell Paso.

„Drazí přátelé, z pozice prezidenta tohoto krásného turnaje, vás na něj srdečně zvu. Výkony některých účastníků připomínají brazilskou sambu, jiní zase šlapou zelí. Na tom ale vůbec nezáleží, jde o především o společenskou akci s dobrým jídlem, pitím a dobrou náladou. Dorazte všichni,“ říká baskytarista kapely Wohnout Jirka Zemánek, který tuto akci také moderuje.

Tagy: