ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 11752 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Ve čtvrtek začne Songfest.cz

0 Redakce 10.2.2015

Jazz a šansony v podání Feng-yűn Song (na snímku) a Tria PUO, world music, balkánští hudebníci, čínské houslistky, tanečníci z Indonésie či umělci z Mongolska a Japonska, k tomu navíc jedinečná atmosféra a především duchaplný a laskavý humor Jaroslava Duška. Tak bude vypadat ve čtvrtek 12. února v pražském paláci Akropolis vítání nového roku podle čínského kalendáře na festivalu Songfest.cz. Hlavní večerní koncert začne v 19 hodin, ale již v 16 hodin odstartuje odpolední rodinný program.

„S Jaroslavem Duškem se kamarádíme a spolupracujeme přes dvacet let. Podstatně přispívá k duchaplnosti celého Songfestu.cz a svým vybraným unikátním humorem a naprosto otevřeným myšlením dokonale plní úlohu mezikulturního komunikátora,“ říká Song.

Songfest.cz potrvá od 12. do 28. 2. 2015 vždy od čtvrtka do soboty. Rozloučit se s rokem Koně a oslavit příchod nového roku Ovce za doprovodu hudby a dobré zábavy budou moci lidé v devíti městech – Čechách i na Moravě. Po úvodní Praze přijdou na řadu Plzeň a Hradec Králové, pak se akce přesune na Moravu do Olomouce, Brna a Znojma a závěrečné tři koncerty proběhnou v Písku, Českých Budějovicích a Českém Krumlově. V jižních Čechách se nově v roli moderátora představí známý písničkář, spisovatel a světoběžník Jan Burian.