ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 30331 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Varhan O. Bauer oslaví své narozeniny i svobodu

0 jsk 7.8.2019

Pražská Lucerna zažije 31. října galakoncert nazvaný Varhan Orchestrovič Bauer 50 anebo 30 let svobody. Bude pojatý jako oslava hned dvou významných výročí a také jako charitativní akce, jejíž výtěžek pomůže potřebným.

Padesátiny excentrického dirigenta a virtuóze Varhana Orchestroviče Bauera a 30. výročí od Sametové revoluce se propojí v jeden večer. Český symfonický orchestr, Okamžitý filmový orchestr, velká show, i zvučná jména, takový bude galavečer v mecce pražské kultury, ve velkém sále Lucerny Praha.

Účelem je nejen se pobavit, oslavit i zavzpomínat, ale také pomoct! Výtěžek z celé prestižní akce půjde na podporu nevidomých a slabozrakých pod hlavičkou Lions klubu Hradubice.

„Bude to netradiční show, kde se bude spojovat symfonická muzika třeba s rockovou nebo jazzovou muzikou, diváci uvidí a uslyší třeba kombinaci DJs se symfonickým orchestrem, Okamžitý filmový orchestr, a to vše propojené s pyro efekty i projekcí… Zkrátka něco, co jste ještě neviděli a neslyšeli,“ prozradil oslavenec a hlavní osobnost celé akce Varhan Orchestrovič Bauer.

Ve zcela unikátním programu vystoupí hosté jako: Jitka Čvančarová, Natálie Kocábová, Michal Horáček, Bohuš Matuš, Juraj Hnilica, Slávek Janda, Jaroslav Břeský a další…

Galavečerem bude provázet moderátorka Jolana Voldánová. Hostů zvučných jmen však v legendárním Velkém sále pražské Lucerny bude mnohem více! Svou účast přislíbili například: Dagmar Havlová, Marta Kubišová, Marie Rottrová, Michal Prokop, Vladimír Mišík, Juraj Jakubisko, Jan Potměšil, Jan Hrušínský, Milan Kňažko Milan Knížák, Fedor Gál, Tomáš Karger, Václav Malý, Josef Klíma či Petr Pithart.