ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 9923 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Vánoční koncertní dárky od Imodia

0 Redakce 9.12.2010

Ješte neopadla atmosféra sedmého ročníku tradičního Bytového turné (26. – 28. listopadu), při kterém skupina Imodium jezdí hrát do bytů svých fanoušků, a už se v dáli rýsuje atmosféra dvou speciálních koncertů.

Ten první se uskuteční v útulném prostředí Městského divadla Broumov 11. prosince ve 20 hodin. Ve svém rodném městě odehraje Imodium akustické vystoupení v rozšířené koncertní sestavě a s několika pozoruhodnými hosty. Hrát se budou písničky z letošního alba Polarity i s předešlých dvou řadových cédéček. Všechny v tzv. unplugged verzi.

Druhý speciální  koncert se odbude 15. prosince ve 20 hodin v klubu Futurum v Praze a ponese se v duchu Vánoc. Hosty Imodia budou formace My Own Story a nová kapela bývalého kytaristy skupiny UDG Guillauma, jež se jmenuje Norville.

Thom, kytarista a zpěvák  Imodia, říká: „Koncert se ponese ve vánočním duchu, proto návštěvníci budou moci zapalovat prskavky, či nám donést dárek a dát ho přímo pod stromeček. Několik šťastlivců navíc dostane to nejtradičnější, co k Vánocům patří – řízek a salát. Přímo v klubu, společně s námi!“

Během koncertu ve Futuru bude také možné zazpívat kapele koledu, nebo jí poslat přání k Vánocům.

„Mezi lidmi budou kamery, které veškeré vzkazy od fanoušků zaznamenají. Sestřih pak pověsíme na náš youtube kanál. Myslím, že to bude zábavné sledovat,“ doplňuje Thom.

JŠp