ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 13071 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Vánoční koncert Michala Prokopa slibuje další letošní unikátní setkání

0 jsk 28.8.2019

Sotva dozněly poslední tóny koncertních vystoupení 3. ročníku festivalu Krásný ztráty Live na statku ve středočeských Všeticích, je tady oznámení další akce, jejímž středobodem je zpěvák Michal Prokop a skupina Framus Five. Tradiční Vánoční koncert se letos odehraje 21. prosince ve Foru Karlín.

Festival Krásný ztráty Live svedl ve dnech 9. a 10. srpna na jedno pódium a také k jednomu pomyslnému mikrofonu takové osobnosti naší scény, jakými jsou například Vladimír Mišík, David Koller nebo Vlasta Redl. Ti všichni a mnozí další si s Michalem Prokopem coby festivalovým hostitelem zazpívali písničku a posluchačům tak zprostředkovali neopakovatelné zážitky.

V podobném duchu se obvykle odehrávají i Vánoční koncerty Michala Prokopa, na kterých kromě standardního koncertního setu Framusu Five, plného hitů nasbíraných za více než půlstoletí Prokopovy kariéry, zazní také písně pozvaných hostů. A je již zavedeným standardem, že si s nimi Michal Prokop připraví duet, který se zpravidla už nikdy více neopakuje. V minulých letech těmito hosty byli například Matěj Ruppert, Vlasta Redl nebo Ondřej Ruml.

„Forum Karlín se pro pořádání tradičního Vánočního koncertu osvědčilo. Prostor umožňuje velkou kapacitu na sezení i stání, aniž by diváci ztráceli prožitek intimní atmosféry. Vloni byl koncert vyprodaný už v poměrně velkém předstihu, proto doporučujeme zájemcům si místa zarezervovat včas,” zve na koncert David Gaydečka za pořádající agenturu.

(foto: Martin Kubica)