ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 6758 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Vánoce s Ewou Farnou a Karlovarským symfonickým orchestrem

0 jsk 3.12.2020

Největší adventní on-line koncert u nás odehraje letos 5. prosince od 20 hodin zpěvačka Ewa Farna s Karlovarským symfonickým orchestrem pod vedením dirigenta Jana Kučery živě přímo z hotelu Ambassador v Karlových Varech. Společně se značkou Coca-Cola se tak bude snažit vynahradit fanouškům hudby – ale i desítkám umělců – zrušené kulturní akce a zároveň zachovat a šířit pozitivní vánoční atmosféru. Livestream největších hitů zpěvačky s téměř 60 muzikanty za zády bude vysílán zdarma na facebookových profilech značky Coca-Cola i samotné zpěvačky.

Ewa Farna a Karlovarský symfonický orchestr tímto adventním koncertem předají svým fanouškům unikátní hudební zážitek a zároveň podpoří iniciativu značky na pomoc Červenému kříži, který společnost Coca-Cola intenzivně podporuje v průběhu celého roku a také v rámci své vánoční kampaně. Navazují zároveň na jeden z prvních on-line koncertů v ČR během jarního nouzového stavu, který dali společně dohromady doslova během několika hodin.

„Šířit pozitivní emoce je vlastně podstatou mého povolání. Dělám to prostřednictvím hudby a jsem ráda, že mám možnost v naprosto nekoncertním období přinést lidem hudební zážitek rovnou do obýváku. A třeba se trefíme přímo do srdcí, protože tohle bude bomba! Bude to přesně rok, co jsem měla svůj první velký symfonický koncert v Praze, na tohle výročí ho pro fanoušky vydávám na vinylu, a navíc ho lidem zahrajeme online. Pomůžeme navíc společně Červenému kříži, vždyť kdy se má nejvíc šířit dobro a optimismus, když ne před Vánocemi. Tahle doba to potřebuje dvojnásob, tak jsme to pojali velkolepě,“ říká polsko-česká zpěvačka Ewa Farna.

Zbývá už jen dodat, že v den koncertu bude spuštěn prodej dvou Ewiných hudebních počinů – „bestofkového“ dvojalba Singles & Specials na 2CD a zároveň LP Live in O2 Universum. Vzhledem k současné situaci bude probíhat prodej také především on-line na e-shopu Ewy Farné.

Koncert Vánoce jsou tady můžete shlédnout zdarma online na profilu samotné zpěvačky  či na facebookové stránce značky Coca-Cola. Livestream se bude vysílat živě z prostor hotelu Ambassador v Karlových Varech, 5. prosince od 20 hodin.