ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 12420 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Václav Neckář vstoupil do Síně slávy Českého rozhlasu

0 jsk 23.10.2023

Herec a zpěvák Václav Neckář okouzluje svým hlasem rozhlasové posluchače už více než padesát let. V sobotu 21. října 2023, dva dny před jeho osmdesátými narozeninami, byl uveden do Síně slávy Českého rozhlasu.

Ocenění obdržel v rámci živého přenosu pořadu Tobogan stanice ČRo Dvojka z pražského divadla Rokoko. Legendární zpěvák je teprve druhým držitelem této ceny v oblasti hudby.

„Je mi ctí přizvat do Síně slávy Českého rozhlasu legendárního zpěváka a herce Václava Neckáře, a to u příležitosti jeho osmdesátých narozenin. Václavu Neckářovi co nejsrdečněji blahopřeji ke krásnému životnímu jubileu a těší mě, že přijal naše pozvání oslavit svoje kulatiny také ve společnosti Českého rozhlasu. Velmi si vážím jeho dlouholeté spolupráce s rozhlasem, kterou započal již v roce 1964. Jeho nezaměnitelný hlas několik desítek let zní éterem rozhlasových stanic a Neckářovy písničky jsou doposud velmi oblíbené mezi našimi posluchači. Nepochybně tak patří mezi výrazné osobnosti rozhlasové historie,“ uvedl generální ředitel Českého rozhlasu René Zavoral.