ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 13728 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Václav Neckář byl nemocný, koncerty budou

0 Petr Hašek 6.12.2012

Zpěvák Václav Neckář je po lehké viróze, ovšem nyní již opět v dobré kondici. Zkouší na vánoční koncerty a dokončuje nový videoklip.

„Viróza skolila celou naši rodinu, ale už jsme na tom všichni mnohem lépe. Na jednu stranu jsem rád, že jsme si to vybrali teď a ne v termínu koncertů. Vracíme se tedy v plné síle ke zkoušení i k živému hraní s kapelou, už moc těším a doufám, že naši věrní fanoušci budou moci tu radost zažít s námi na třech vánočních koncertech, které nás čekají už za dva týdny – 17. 12. v Pardubicích, 18. 12. v Plzni a 19. 12. v Praze,“ říká Neckář.

Na koncertech jej doprovodí kapela Bacily, chlapecký sbor Pueri Gaudentes. Exkluzivním hostem Půlnočního turné bude další legenda české populární hudby Marie Rottrová. Na Půlnočním turné 2012 spolu s novinkami z posledního Neckářova alba, včetně hitu Půlnoční, zazní i evergreeny jako je Stín katedrál, Tu kytaru jsem koupil kvůli tobě, Čaroděj Dobroděj a řada dalších. Chybět nebudou ani tradiční české koledy.

V adventním čase se Neckář připravuje nejen na turné, ale také na dokončení nového videoklipu ke skladbě Bejvávalo, která je s podtitulem Dobrý časy ústřední písní stejnojmenného alba. Obrazového ztvárnění singlu se ujala režisérka Lenka Wimmerová.

Klip se natáčel v zámeckém parku v Lysé nad Labem a objeví se v něm herecká dvojice Jiří Mádl a Tereza Voříšková. V souladu s názvem písničky se točilo netradičně – na klasický filmový materiál.

tz