ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 4826 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

V únoru vyjde album Michaela Kocába s exkluzivními hosty

0 Redakce 6.11.2013

Michael Kocáb je prvním českým hudebníkem, na jehož desce se sešla exkluzivní společnost hráčů světové extratřídy – bubenický mág, Australan žijící v Los Angeles Virgil Donati, baskytarová legenda, Američan Billy Sheehan, a Australan pobývající v Praze Glenn Proudfoot, který je odborníky považován za jednoho z nejlepších sólových kytaristů současnosti.

Toto nové rockové album s pracovním názvem Aftershocks je mezinárodním projektem, který u nás nemá obdoby. Ve čtyřech hudebnících propojuje tři kontinenty Ameriku – Austrálii – Evropu a miliony jejich příznivců.

Hudba a texty jsou společným dílem Michaela Kocába a Glenna Proudfoota.  Jedenáct skladeb, žánrově oscilujících na pomezí klasického rocku až rock metalu, je opatřeno anglickými texty. I když stylové vymezení tentokrát není příliš podstatné, prvořadá je kvalita hudby jako taková, a ta je v tomto případě opravdu mimořádná.

Zážitkem je nejen kompoziční zvládnutí alba, skvělý zvuk, bravurní výkony všech hráčů, ale i osobitý pěvecký projev Michaela Kocába. Špičkové album, které vyjde 10. února 2014, má ambice přesáhnout hranice českého a slovenského trhu.