ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 7383 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

V Trutnově dnes Manic Street Preachers

0 Redakce 20.8.2010

Včerejším večerním koncertem britských Asian Dub Foundation a našich Vltavy, Al Yaman a Silent Stream Of Godless Elegy s cimbálovkou začal Open Air Music Festival. Koná se do neděle tradičně v areálu Na Bojišti ve východočeském Trutnově.

Hlavní hvězdou přehlídky budou velšští rockěři Manic Street Preachers. Na festivalu vystoupí už dnes večer a je možné, že nabídnou i ochutnávku ze svého nového alba, které vyjde v polovině září. Dalšími pozoruhodnými akvizicemi letošního ročníku festivalu budou skupiny Arch Enemy, Senser, The Glitter Band, Elvis Jackson, Armia, zpěvák Rachid Taha nebo naše DG 307, Tony Ducháček And Garage, Sto zvířat, Kurtizány z 25. avenue, Švihadlo, Totální nasazení, Ještě jsme se nedohodli a další.

Pořadatelé již  před časem upozornili, že by se měl mezi diváky tradičně  objevit bývalý prezident Václav Havel. O tom, zda skutečně  v sobotu přijede, ale není ještě rozhodnuto, protože podle hlavního organizátora Martina Věcheta je Havel unaven po natáčení filmu Odcházení.

JŠp