ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 27548 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

V seriálu Ulice si zahraje olympionik Jiří Prskavec

0 jsk 17.3.2021

Několikanásobný mistr světa a bronzový medailista ve vodním slalomu z letní olympiády v Riu Jiří Prskavec (27) navštíví už tento týden ve středu seriálové bistro U Babičky. Natáčení oblíbeného seriálu se talentovanému sportovci líbilo, ale obor prý vyměnit neplánuje.

„Byl to pro mě zajímavý zážitek. Herectví se zřejmě věnovat nezačnu, ale za tu zkušenost jsem rád,“ dodává skromně profesionální sportovec. Prskavec na place nepůsobil nervózně, přestože mu scénáristé poslali do cesty rovnou dvě oblíbené postavy seriálu Aničku Liškovou (Ljuba Krbová) a Evu Knoblochovou (Vanda Hybnerová). Talentovaný sportovec produkci překvapil, když na náměstí mezi ateliéry dorazil společně se svou závodní lodí. Záhy po natáčení totiž opět pokračoval v intenzivním tréninku. „Momentálně veškerou formu směřuji k olympiádě, která je vrcholem sezóny,“ komentoval aktuální plány sportovec.

Tvůrci seriálu Ulice do děje rádi čas od času propašují nějakou tu známou tvář. „Jsme moc rádi, když sem tam můžeme divákům Ulice dát malý dárek v podobě hostování známých tváří z různých oblastí společenského a mediálního života. Je to vždy oživení, jak pro děj Ulice, tak pro štáb, a samozřejmě i pro samotné hvězdné aktéry,“ komentuje aktivitu kreativní producentka Silvia Klasová.

V seriálu Ulice se naposledy objevil vítěz MasterChef Česko Roman Staša a v nedávné minulosti například kapela Tři sestry, zpěvák Vilém Čok nebo moderátorka Tereza Juščíková. Zástupce ze světa sportu se v Ulici neobjevuje poprvé. V roce 2009 si vyzkoušel hraní před kamerou fotbalista Vladimír Šmicer. Ovšem úspěšného olympijského reprezentanta seriál hostí vůbec poprvé. Na to, koho si Jiří Prskavec v seriálu zahraje, se mohou diváci podívat už teď na Voyo nebo ve středečním premiérovém díle Ulice od 18:25 hodin.