ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 14451 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

V Praze otevřou výstavu o skupině ABBA

0 Redakce 29.4.2011

Výstavu ABBA World měla možnost obdivovat města Londýn, Melbourne, Sydney nebo Györ. Od 6. května budou moci po dobu tří měsíců spatřit tuto unikátní výstavu i návštěvníci Prahy, a to ve Slovanském domě.

Na fanoušky švédské skupiny na výstavě čeká rozsáhlá expozice, která jim ve dvou podlažích představí zvukem i obrazem všechny zásadní momenty v kariéře kapely. Návštěvníci si budou moci vyslechnout dvě hodiny zvukových ukázek, vidět nikdy neodvysílaný obrazový materiál, pódiové kostýmy i repliku nahrávacího studia či šatny skupiny.

Ojedinělost výstavy spočívá  v její interaktivitě s návštěvníky. Každý lístek nese specifický kód, který zadáte na samém počátku výstavy a následně se budete moci za pomoci nejmodernější techniky nafotit na obal desky společně se členy ABBA, zatančit si ve videoklipu, na opravdovém pódiu si zazpívat s hologramy figurek členů skupiny ABBA, vyzkoušet si své znalosti v kvízu atd.

Následně má každý návštěvník možnost se pod kódem ze vstupenky zaregistrovat na abbaworld.com (podrobný návod k registraci v češtině naleznete na www.abbaworld.cz) a do svého počítače si „na památku“ stáhnout své individuální interaktivní zážitky.

Po celou dobu výstavy mají  návštěvníci možnost obrátit se na vyškolený personál. Přítomné hostesky jim ochotně zodpoví jakýkoli dotaz, případně pomohou s registrací na interaktivních stanovištích. Výstava potrvá do 7. srpna.

tz