ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 11616 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

V porotě SuperStar zasedne také Habera

0 Petr Hašek 21.11.2012

Chystaná další série vyhledávací soutěže Česko-Slovenská SuperStar, kterou bude brzy vysílat TV Nova, už má svého druhého porotce.

Spolu s Ewou Farnou bude pátrat po nových talentech také Pavol Habera. Populární zpěvák má s porotcováním v uvedené soutěži zkušenosti a jeho účinkování v SuperStar bude nesporně obohacením zejména kritického křídla poroty.

„Jsem velmi rád, že se nám opět podařilo Paľa dostat na palubu SuperStar. Je pro mě Simon Cowell Česko-Slovenska a SuperStar by bez něj nebyla SuperStar. Nejznámější kat soutěže se vrací a já se na opětovnou spolupráci s ním velmi těším,“ řekl kreativní producent a režisér projektu Pepe Majeský.

„Formát soutěže SupeStar se mi vždy líbil a práci v něm jsem si užíval. Tentokrát jsem však nabídku televizí Nova a Markíza opravdu dlouho zvažoval. Najít nové talentované zpěváky je vždy výzva, a každý nový ročník je o to těžší a těžší. Je to ale zároveň i to, co mě na této soutěži baví a láká. Pokud se nám podaří najít aspoň jednoho zpěváka, kterému splníme jeho sen o profesionální kariéře, budu z toho mít dobrý pocit. Už se na novou SuperStar těším,“ vzkázal Pavol Habera.

tz