ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 25823 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

V pátek začne jubilejní Mighty Sounds

0 jsk 10.7.2019

Narozeninový 15. ročník festivalu Mighty Sounds v Táboře proběhne 12.-14. července. Akce, která jako vždy přiveze výběr toho nejlepšího z žánrové hudby, má letos na programu mimo jiné Turbonegro (na foto), While She Sleeps, Dubiozu Kolektiv, Cockney Rejects nebo The Original Wailers.

Kromě výše zmíněných kapel zahrají i H2O, The Skatalites, Dog Eat Dog, The Casualties nebo Looptroop Rockers. Z českých kapel se fanoušci můžou těšit na Pipes and Pints, Sto zvířat, Fast Food Orchestra, WWW, Plexis nebo Elektrick Männ, a také na to nejlepší z alternativního divadla a žánrových DJs setů.

Novinkou je letošní spolupráce s neziskovou organizací UNICEF, ze které vzešel unikátní design na trika. Z každého prodaného trika půjde na pomoc dětem 250 Kč. V areálu bude také opět akustická Black Coffee Stage, u které bude možné spočinout v odpočinkové zóně. Jako vždy bude možné vybírat z pestré nabídky kvalitního jídla, a to i ve vegetariánské a veganské variantě, a všichni, kdo rádi tráví čas aktivně, se budou moci zapojit do bohatého doprovodného programu.