ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 27269 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

V Newarku se rozloučili s Whitney Houston

0 Redakce 20.2.2012

Na patnáct stovek příbuzných a přátel se v sobotu za přísných bezpečnostních opatření sešlo v americkém Newarku ve státě New Jersey, aby se rozloučilo se zesnulou zpěvačkou Whitney Houston. Ta zemřela nečekaně minulou sobotu v hotelovém pokoji v Beverly Hills v Kalifornii.

Mezi smutečními hosty byli mimo jiné zpěvaččin kolega Stevie Wonder, televizní moderátorka Oprah Winfreyová či herec Kevin Costner, jenž byl jejím partnerem ve filmu Osobní strážce z roku 1992. Přítomni také byli zpěvačky Alicia Keys, Beyoncé, zpěváci R Kelly, Elton John nebo raper Jay-Z.

Veřejnosti uzavřený ceremoniál se konal v baptistickém kostele Nové naděje, kde zesnulá zpěvačka jako dítě zpívala ve sboru. Celý smuteční akt byl přenášen na internetu.

Řečníci na Houstonovou vzpomínali jako na obětavou a srdečnou přítelkyni. Připomínali také její pěvecké i herecké úspěchy a neopomenuli zmínit její víru v Boha.

Ceremoniál trval tři a půl hodiny, končil vynesením rakve za doprovodu největšího hitu zpěvačky, písně I Will Always Love You.

JŠp