ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 4880 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

V Maroku vznikají nový film a videoklip s českou koprodukcí

0 jsk 17.3.2023

Režisér David Stejskal se opět spojil s Milanem Matyášem Deutschem, hercem, producentem a zpěvákem, v novém projektu Magician. Snímek se stejnojmenným názvem připravují v česko-marocko-španělské koprodukci. Vzniká také videoklip s hlavním soundtrackem filmu.

Premiéru klipu tvůrci plánují na květen 2023, samotný film pak premiérově uvedou na podzim 2023. Autorem písně je producent David Vostrý z D# production.

Do filmu a klipu tvůrci obsadili herce z Maroka, Španělska a Čech. Hlavní ženské role ztvární Veronika Bellová a Jochana Hádková, které aktuálně můžete vidět v muzikálu Bar Silencio.

Magician vypráví příběh mladého muže, který hledá východisko z těžké životní situace. Na své cestě potká kouzelníka, v němž najde učitele. Od té chvíle musí cestovat kolem světa, aby našel odpovědi na tři otázky. Pokud svůj úkol splní a přežije, může se sám stát  kouzelníkem a vyřešit všechny své problémy. Cesta přináší mnoho dobrodružství, strachu, lásky a nových situací. Klíčovou odpověď však najde, až když se vrátí domů, na začátek.

Natáčení probíhá v marockém Tangeru, Marakéši a v poušti na východě Maroka.

Tagy: