ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 20663 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

V klipu kapely Poletíme? hrají Ludvíková, Šteindler i Vávra

0 jsk 31.1.2023

Skupina Poletíme? je zpět s novým materiálem. Děje se tak v roce oslav patnáctého výročí kapely písní Můžeš mi říct, kterou doprovází klip Radima Věžníka s Marií Ludvíkovou, Milanem Šteindlerem a Davidem Vávrou. Píseň zazní i na nadcházejícím klubovém turné skupiny.

„Jako kapela jsme se po vydání naší poslední desky soustředili jen na koncertní hraní. Po nějaké době přišlo nutkání vyjít s něčím novým, a tak jsme natočili dvě písně. Můžeš mi říct a Potetovaná. Obě písničky znají naši fanoušci z koncertů. Pak ale přišel covid a úplně nám spadnul řetěz. S klipem se tedy znovu k této písni vracíme v klidnější době. Prostě navazujeme na předcovidový plán,“ vysvětluje frontman Poletíme? a výtvarník Rudolf Brančovský.

Že populární parta proslulá živelnými koncerty hodlá na předcovidový plán navázat se vší parádou, dokazuje i klip, v němž se rolí věčně mladých rebelů zhostilo trio hereckých osobností Marie Ludvíková, Milan Šteindler a David Vávra.

„Za ta léta jsem pracoval už s hodně známými herci, ale mít možnost režírovat právě s trojicí Ludvíková, Šteindler a Vávra, byl opravdu splněný sen, protože miluju jak jejich práci, tak i je coby osobnosti. Spolupráce byla skvělá, myslel jsem, že je budu muset do různých věcí hecovat, ale nakonec to bylo leckdy i obráceně… To vše navíc na super skladbu kapely Poletíme? Je to jedno z natáčení, na které budu vždy moc rád vzpomínat,“ říká režisér Radim Věžník k videu, které je prvním novým klipem Poletíme? po více než čtyřech letech.

(foto: David Podrabský)