ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 18594 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

V Irsku vypískali Guns N’Roses

0 Redakce 6.9.2010

William Axl Rose a jeho kapela Guns N’Roses si zahrávají jak s přízní pořadatelů, tak nově i diváků. Poté, co minulý víkend přiměli svým pozdním startem koncertu pořadatele festivalu v Readingu k tomu, aby jim na přídavek kvůli rušení nočního klidu vypnuli přívod elektřiny, v Dublinu v Irsku byli na konci minulého týdne kvůli pozdnímu zahájení koncertu po dvaceti minutách vypískáni.

Jejich set začal o hodinu později, než bylo v plánu. Diváci začali hlasitě bučet a házet na kapelu plastové lahve. Po pár minutách Axl Rose do mikrofonu řekl, že jestli přiletí ještě jedna lahev, tak půjde domů. Přiletěla.

„Je to na vás. My chceme zůstat tady, chceme se bavit,“ hulákal pak zpěvák.

Po hodině čekání  a domluvě s pořadatelem se skupina nakonec na pódium vrátila. Mezitím ovšem už dobrá polovina lidí odešla. Promotér koncertu se pak omluvil divákům za čekání, ale zároveň uvedl, že na žádného umělce se nemá nic házet.

27. září se Guns N’Roses představí v Praze v O2 Areně. Uvidíme, v kolik hodin jejich vystoupení začne. Před čtyřmi lety kapela odstartovala až těsně před půlnocí.

JŠp