ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 9288 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

V hlavní roli v klipu kapely Polemic září herec Marko Igonda

0 jsk 19.2.2020

Slovenská skupina Polemic uvedla nový singl a klip Dokonalý zločin. V detektivním příběhu v něm hraje hlavní roli Marko Igonda, herec, který aktuálně září ve slovenském thrilleru Sviňa. V komparzu klipu zahráli všichni členové kapely.

Dokonalý zločin je o příběhu okouzlení muže ženou, která se v jeho životě objeví z ničeho nic, udělá rozruch, ukradne mu srdce a beze stopy zmizí. „Je to příběh, který ze svého života poznají asi všichni kluci i muži. Zápletka, jakou by napsala Agata Christie,“ říká s úsměvem autor textu Peter „Petko“ Opet.

Hlavní roli v klipu zahrál oblíbený slovenský herec Marko Igonda. „Vždy rád podpořím slovenské kapely a slovenskou hudbu. Je to pro mě čest, že jsem mohl účinkovat na naší scéně i v tomhle žánru,“ vysvětluje. Femme fatale si po jeho boku zahrála slovenská divadelní, filmová a televizní herečka Marta Maťová, kterou mohou fanoušci znát z filmů Amnestie nebo Šťastný nový rok.

Režie videoklipu se ujal Martin Gonda, jehož krátkometrážní film Pura Vida byl minulý rok uveden na mezinárodním filmovém festivalu v Cannes. Natáčení probíhalo netradičně, jednotlivé menší role ztvárnili samotní členové kapely.