ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 5721 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

V hlavní roli exorcista. Česká televize připravuje nový seriál Lovec

0 Redakce 26.10.2022

Česká televize začala v těchto dnech natáčet nový seriál. Lovec režiséra Jiřího Stracha je volným pokračováním úspěšných minisérií Ďáblova lest a Ztracená brána.

Přinese osm kriminálních případů spojených se záhadnými a nevysvětlitelnými jevy, s nimiž policistům pomůže exorcista v podání Pavla Kříže. Hlavní ženskou postavu ztvární slovenská herečka Jana Kolesárová.

Každý díl nového koprodukčního seriálu odhalí jeden kriminální případ s prvky, které není možné racionálně vysvětlit a nalezení pachatele je nad síly běžných postupů policejních vyšetřovatelů.

„Lovec je vzácnou příležitostí pracovat na něčem, co radikálně vybočuje z obvyklého scenáristického rámce. Na žánrových projektech je nejtěžší představit divákovi uvěřitelný svět, a to i přesto, že se v něm vyskytuje mnoho tajemna a záhad. Pokud se to ale podaří, je možné říci i něco podstatného k dnešnímu způsobu života a lidskému směřování obecně. A často je to i jednodušší než v obvyklých realistických kulisách,“ říká kreativní producent České televize Jan Lekeš.

Natáčení začalo v těchto dnech na Slovensku, na jaře příštího roku se přesune do České republiky.