ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 20808 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

V Divadle Bolka Polívky se chystá online premiéra komedie S láskou Mary

0 jsk 29.10.2020

Kvůli epidemii sice opožděnou, ale zato rovnou dvojitou premiéru bude mít hořká komedie S láskou Mary z pera amerického herce, dramatika a scénáristy Paula Elliota. Nejprve si diváci mohou kulturní zážitek vychutnat z pohodlí svých domovů online na Facebooku, YouTube divadla a internetové televizi Mall.tv, kde bude tato divadelní novinka uvedena 31. října od 17.30 hodin v rámci série #kulturazije.

Klasická premiéra v divadle je plánována na neděli 15. listopadu. O týden později, 21. listopadu se pak počítá s první reprízou. To vše za předpokladu, že to ovšem vývoj epidemiologické situace a vládní nařízení dovolí. Zůstanou-li divadla v listopadu ještě zavřená, jsou v plánu uvedení 14. a 20. prosince.

Online premiéru můžete zhlédnout zdarma v pohodlí svého domova, ovšem máte-li chuť a možnost podpořit Divadlo Bolka Polívky a StageArtCZ, je možné zakoupit si „vstupenku“ a pomoci tak divadlu překonat náročné období a podpořit ho.

Inscenace, v níž hrají Veronika Žilková, Eva Novotná, Gabriela Štefanová, Hana Halberstadt, Ondřej Dvořák a Elena Trčková v alternaci se Simonou Rejdovou, vznikla jako druhá premiéra letošní sezony. S láskou Mary je koprodukcí divadla Bolka Polívky a společnosti StageArtCz. Režie se ujal Petr Halberstadt. Hra se od roku 2013 hrála v celých Spojených státech a sklízela četné divácké úspěchy. V České republice jde o její první uvedení.

(foto: Monika Chupeková)