ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 15720 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

V Divadle Bolka Polívky nabízejí Re:kabaret online i živá vysílání

0 jsk 2.12.2020

Ačkoli divadla zůstávají kvůli protiepidemickým opatřením stále uzavřena, Divadlo Bolka Polívky v Brně stále hledá nové cesty, jak se spojit se svými diváky navzdory nepříznivé situaci. Jeho spolupracovníci se rovněž snaží pomáhat v boji proti šíření epidemie, a tak se tým uvaděček stal součástí Call centra pro trasování při Krajské hygienické stanici Brno. Dobrovolně pomáhají s dohledáváním těch, kteří přišli do styku s covid-19 pozitivním člověkem.

Každou sobotu večer na Instagramu probíhá živé vysílání s některou z osobností spjatých s Divadlem Bolka Polívky. Středy pak patří dětem, na divadelním YouTube kanálu se pro ně až do Vánoc budou pravidelně objevovat zábavné akrobatické výzvy, jejichž součástí je soutěž o volné vstupenky do divadla. Do zákulisí diváky zvou hned dva formáty podcastů, Příští zastávka: Divadlo Bolka Polívky a MALÉhRY ke kafi. Do virtuálního prostoru prozatím míří také oblíbený komediální „občasník“ Re:kabaret. Jeho letošní vydání Re:kabaret Re:start, jehož speciálním hostem bude Anna Polívková, které bude uvedeno v premiéře 17. prosince online.

Po vzájemné dohodě dochází v Divadle Bolka Polívky ke změně na ředitelské pozici. Ondřej Chalupský, který divadlo vedl od roku 2013, se bude věnovat projektovému managementu. Novou ředitelkou se od ledna 2021 stává Kateřina Komárková, která v DBP dosud zastávala funkci tajemnice. Do Divadla Bolka Polívky nastoupila v roce 2015 po předchozí sedmileté spolupráci s Bolkem Polívkou na divácky oblíbených Manéžích.