ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 12041 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

V čele žebříčku nejvlivnějších celebrit je Oprah Winfreyová

0 Richard Winter 27.6.2013

Americká televizní moderátorka a majitelka televize OWN je podle časopisu Forbes v čele žebříčku nejvlivnějších celebrit. Forbes svůj seznam se stovkou nejvlivnějších osobností sestavuje každý rok. Winfreyová se do čela dostala po dvou druhých místech za sebou v předchozích letech.

Druhá je letos zpěvačka Lady Gaga, za ní pak režisér Steven Spielberg a zpěvačky Beyoncé a Madonna. Zpěvačka Jennifer Lopezová, která byla loni první, letos klesla na 12. příčku. “Nikdo jiný není tak důsledný a nemá takovou moc,” okomentovala vedoucí postavení Winfreyové v čerstvém žebříčku Dorothy Pomerantzová z Forbesu.

Forbes určuje vliv celebrit podle příjmů, podle viditelnosti v médiích a podle popularity na komunitních sítích. Winfreyová si od června 2012 do června 2013 vydělala 77 milionů dolarů. To sice nebyl nejvyšší výdělek, nicméně podle mínění Forbesu první místo jí zajistila její pozice v Hollywoodu a její přítomnost v tisku, v televizi a na komunitních sítích.
Na nejvíce peněz si v uplynulém období přišla Madonna. Podle Forbesu si vydělala 125 milionů dolarů.

Lady Gaga získala druhé místo díky příjmu 80 milionů dolarů, velkému zástupu fanoušků a silné přítomnosti na komunitních sítích. Spielberg se se ziskem 100 milionů dolarů umístil z mužů nejvýše.