ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 5807 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

V Cardiffu se vzpomínalo na Jacksona

0 Redakce 10.10.2011

Paris, Prince a Blanket, děti předloni zesnulého zpěváka Michaela Jacksona, uvedli v sobotu večer na cardiffském stadionu Millenium koncert Michael Forever – The Tribute Concert. Přihlíželo mu na padesát tisíc diváků, kteří při něm společně s některými hvězdami světové hudební scény vzpomínali na skladby, život a odkaz Krále popu.

Jako první se na pódiu ve tvaru rukavice, tolik známé propriety Jacksona, představil Ne-Yo. Zdůraznil, že koncert nemá vyvolat kontroverzní atmosféru v souvislosti s probíhajícím soudním procesem v Los Angeles, v němž je Jacksonův lékař Conrad Murray obviněn z neúmyslného zabití Jacksona. Kvůli přelíčení se nicméně večera nezúčastnili Jermaine a Randy Jacksonovi, Michaelovi bratři, kteří od počátku proti konání akce protestovali. Přítomna nebyla ani sestra Janet.

Další bratři Marlon, Tito, Jackie a sestra La Toya v tom neviděli problém, proto spolu s matkou Katherine koncert podpořili. Na pódiu se během večera představili například Cee Lo Green, Gladys Knight, Smokey Robinson, Pixie Lott, Alien Ant Farm, Leona Lewis, JLS, Craig David nebo Diversity.

JŠp