ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 16839 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Užijte si nakupování, bruslení a zimu! Přichází další adventní víkend

0 Lucia Daňková 7.12.2013

V zdravém těle zdravý duch                                         7.-8.12. 2013

Naučit děti hýbat se a žít zdravě může být někdy oříšek. Pro aktivní rodiče připravila VZP prosinec plný pohybu a různých sportovních aktivit, které si můžete vyzkoušet zdarma. Například ve Fit studiu Jitky Brabcové v Jihlavě – v sobotu 7.12. 2013. Na Mikulášskou besídku pak zve po oba dny Mateřské centru Balonek, na Praze 4. Setkání s Mikulášskou družinou je připraveno v sobotu i v neděli mezi 10-16h. Toto centrum podporuje život v pohybu pro celou rodinu, do projektu se můžete zapojit s VZP.

Praha je od minulého týdne na bruslích            7.-8.12. 2013

Otevřena jsou, kromě klasických ledových ploch, i kluziště pod širým nebem. Úplně posledním přírůstkem je umělá plocha v parku Portheimka na Smíchově. Vstup je zdarma a brusle vám na místě za poplatek půjčí.Ledové plochy jsou otevřeny i na Ovocném trhu a před obchodním domem na Pankráci, bruslí se denně. A připraven bývá i doprovodný program.

Vánoce v Holešovicích jinak                                          6.-8.12. 2013

Vánoční trhy v Holešovicích jsou prý úplně z jiného těsta – slibují pořadatelé. Setkat se zde můžete i s hrnčíři a řemeslníky, kteří vám kromě svých výrobků ukážou i jak se co dělá. Nabídka trhů se liší od nabídky obchodních domů, na své si přijdou i nejmenší. Trhy najdete v levém křídle Průmyslového paláce v čase 10 – 18h.

Užijte si nakupování u Kafky                                     5. – 8.12. 2013

Je to netradiční zážitek – už po sedmé si můžete zajít do centra do Kafkova domu a vybírat naprosto originální dárky. Od čtvrtka tady probíhá vánoční designSupermarket. Představuje mladý český a zahraniční design z různých oblastí. Navíc tady můžete nejen nakupovat ale také odpočívat ve festivalové kavárně a čítárně, navštívit výstavu nebo přednášku. http://www.designsupermarket.cz/

Vánoční festival v divadlech                      7.12. 2013

Třetí ročník Vánočního festivalu připravili městská divadla pražská. V divadle Rokoko a ABC nabízí čtyři představení s vánoční tematikou v podání souborů z celé republiky a bohatý doprovodný program. Pro děti budou připraveny výtvarné dílničky, andělská pošta a besídka. První představení začíná v sobotu v divadle Rokoko už v 10h. http://www.mestskadivadlaprazska.cz/akce/vanocni-festival/

Co přináší zima?                               prosinec – leden

Vánoční atmosféru od Josefa Lady. Jeho tvorbu můžete v těchto dnech obdivovat hned na dvou místech. V muzeu Kampa je otevřena výstava s tímto názvem až do půlky únory.Výstava věnovaná tomu nezapomenutelnému malíři a kreslíři je otevřena i v galerii Portheimka na Smíchově.