ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 31048 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Už ať je tady… IAMX

0 Redakce 11.11.2008

Mám s tímhle mladíkem od jisté doby potíže…, myslím, že za to může asi  5 let starý koncert, který jsem zažila v ROXY.

Tenkrát avizovaný sexuální náboj v písních i zjevu mi byl známý ještě z dob jeho působení ve Sneaker Pimps.  Ale to, co se pod  hlavičkou tenkrát  čerstvé desky Kiss and Swallow neslo klubem, nechápu dodnes. Stála jsem tenkrát pod pódiem s otevřenou pusou a dělám to pokaždé dodnes. 

Charismatický Chris Corner (s uhrančivým pohledem, šlachovitým tělem, dlouhými prsty, žilnatými rukami… a zase neusnu!) se k nám se svým projektem I AM X vrací snad po x-té! Možná  jsme to přestali i počítat, i když nám „postiženým“ je to koneckonců jedno. Ttentokrát ale konečně přiveze  náznak nového materiálu. Nový singl Think Of England je už několik dní k mání na internetu.

Moc rád koukám na filmy. A taky medituju. A věnuju se zahrádce. (smích) Myslím, že to vše souvisí s touhou po klidu. Ve všech těchhle činnostech vyhledávám pocit vyrovnanosti. Už jsem přestal s věčným opíjením se a požitkářstvím. Teď žiju dvěma extrémy, které mě dostávají do rovnováhy," řekl v rozhovoru pro časopis Playboy, až to vypadalo že stárně. Je tady ovšem  šance, že jeho pověstné tajemno a  sexuálno se ještě dlouho nevytratí: „To divadýlko, kostýmy, make-up, gradace, to tam musí být. Já se na pódiu v převleku cítím silnější, než kdybych tam šel jen v tričku, protože mám něco, co můžu roztrhat – skoro jako bych trhal na kousky sám sebe. Je to možná ten nejopravdovější pocit, který jsem kdy zažil.“

Kdysi mi jeden kamarád řekl: "Ty Jsi snad jediná, kterou ten IAMX ještě baví.“ Myslím, že nás je mnohem víc, než si, Michale, myslíš. A všichni se potkáme 14. prosince v ROXY!

LUCIA DAŇKOVÁ


14.12.2008 – Praha, Roxy, 19.30