ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 10735 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Uriah Heep přijedou v září do menších prostorů

0 Redakce 18.4.2013

Přestože už v Česku legendární kapela Uriah Heep vystupovala několikrát, tentokrát budou její dva plánované koncerty jiné. Skupina, která je jedním z nejdůležitějších pilířů britského hard rocku, se totiž rozhodla výjimečně vyměnit haly za komornější prostředí, aby byla posluchačům blíž. Našim fanouškům se ukáže 19. a 20. září ve velkém sále pražské Lucerny a v brněnském prostoru Bobycentra.

„Když jsme s managementem kapely zvažovali, jak tentokrát britskou legendu představit, rozhodli jsme se právě pro komornější pojetí. Lidé tak budou moci pocítit atmosféru raných koncertů Uriah Heep z počátku sedmdesátých let, než se kapela přesunula do hal,“ popisuje zástupce promotéra koncertu Nina Fialová z Art-Ist Agency.

Legendární Uriah Heep vznikli v roce 1969 a patří vedle Deep Purple, Black Sabbath, Led Zeppelin, Whitesnake či Judas Priest k zakladatelům hard rocku a heavy metalu. Jejich hity Lady In Black, Gipsy, Easy Livin nebo July Morning se dodnes řadí do klenotnice světové rockové hudby.

Koncert Uriah Heep otevře kapela Tibet, která nedávno úspěšně bodovala v českých rádiích a televizních hitparádách s titulní písní svého nového alba Robinsonaut.

Tagy: