ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 8162 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

United Islands of Prague v září na Výstavišti v Praze

0 jsk 30.6.2020

Druhý víkend v září bude patřit hudebnímu festivalu United Islands of Prague. Ten se letos koná již po sedmnácté a přichází s řadou novinek. Mimo změny termínu, ke které došlo kvůli vládním nařízením spojených s covid-19, se na festival mohou diváci těšit nově v areálu Výstaviště Praha Holešovice. Akce letos proběhne v Deutsche Edition, tedy v německé edici, a návštěvníci se tak mohou těšit na produkce talentovaných hudebníků z Německa.

„Jsme nadšení, že můžeme oznámit, že díky spolupráci s Německým velvyslanectvím, zastoupením Saska v Praze, Goethe Institutem a Českoněmeckým fondem budoucnosti přivezeme v září do Prahy to nejlepší ze současné německé hudební produkce,” říká organizátor festivalu United Islands of Prague David Gaydečka a dodává, že i přes přesun ročníku na září se diváci rozhodně nemusí o rozsah a kvalitu festivalu bát, vše totiž běží podle plánu.

„Virus Prahu v březnu zhasnul a my se těšíme, že ji rozsvítíme. Neporušujeme tradici a připravujeme pro diváky festival, který mají rádi. Letos se můžete těšit na celou řadu hudebních objevů a vstup bude opět zdarma,“ vysvětluje Gaydečka.