ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 5702 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

United Islands of Prague navštívilo 60 tisíc lidí

0 jsk 22.6.2015

Letošní United Islands of Prague proběhl ve znamení mnoha povedených koncertů i nadšeného publika. Přišlo na něj 60 tisíc diváků. Všech sedm scén festivalu se setkalo s velkým diváckým ohlasem.

V Kinského zahradě na hlavní scéně zazářili už v pátek Mydy Rabycad a Zrní, v sobotu odpoledne pak Monkey Business a Midi lidi.  Na Střeleckém ostrově se na Jazzové scéně skvěle uvedli rakouští Phanda. Kampa hostila dvě scény – Radio 1 scénu, kde v sobotu odpoledne vystoupila oblíbená Lenka Dusilová s Baromantikou a večer plné hlediště nadšeně přijalo písničkáře Fismolla z Polska a ČT art World scénu, kterou zakončil B Fachada z Portugalska. Na Excelent Urban scéně se odpoledne rozjíždělo například za rapování Cincinaty – malých kluků z Prahy. Večer zakončili PSH, kteří se svým Live bandem dostali do pohybu celý Dětský ostrov.

„Letos navštívilo festival více než šedesát tisíc lidí, což je ještě více než loni. Utvrdilo nás to v našem počínání a v tom, že návštěvníci mají zájem o festival v centru Prahy, který spojuje nejen ostrovy, ale i lidi,“ říká Barbora Šubrtová, šéfdramaturgyně festivalu.