ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 27403 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

UDG finišují s novým albem

0 Redakce 21.10.2015

Česká skupina UDGmá napilno. Aktuálně je ve zkušebně a brzy odjede na soustředění do severočeské Doubice, kde připraví materiál na pátou řadovou desku. Na konci listopadu  se šestice muzikantů pustí do natáčení alba ve studiích Sono a Chicksound studiu producenta Armina Effenbergera. Osvědčeného producenta (Mandrage, Support Lesbiens, Adam Mišík) doplní slovenský kolega Jaro Lukáč  (Negativetunes studio).

„Dlouho jsme přemýšleli o tom, s kým na novém albu spolupracovat. Nakonec jsme se rozhodli hned pro dvojici producentů. Arminův přínos známe už ze spolupráce na předchozí desce Akrobat a máme k němu velký respekt. Novou posilou bude slovenský zvukový inženýr Jaro Lukáč, který je zcela nezatížen znalostí české hudební scény a pracuje hlavně s tvrdšími žánry. Hodně si od nového teamu slibujeme,“ komentuje přípravy studiové novinky zpěvák Petr Vrzák.

Souběžně s natáčením kapela vyráží na tradiční vánoční turné, na němž ji doprovodí Atmo Music. „Pro letošní Vánoce jsme připravili netradiční spojení.  Jsme plni očekávání, co řeknou naši fanoušci na emo-hiphopovou partu a naopak, jak se její fanoušci vypořádají s naší kytarovou bandou,“ říká o připravované šnůře kytarista Volt.

Tagy: ,