ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 28457 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

UDG chystají singl a začali turné

0 Redakce 7.2.2012

Labskoústečtí UDG mají letos velké plány. Na jaře by rádi pustili do světa nový singl doprovázený videoklipem, který předznamená vydání čtvrté řadové desky. Ta by měla vyjít letos v září.

Leden jsme věnovali zkoušení a i na únor a březen plánujeme další kapelní soustředění v severočeských Doubicích. Souběžně s tím bychom v únoru rádi zalezli do studia a několik vybraných písní natočili. Pak zvolíme singl, na který připravíme video,“ shrnuje přípravy zpěvák Petr Vrzák.

UDG nadto nepolevují v koncertní činnosti. V sobotu vyrazili na turné pod hlavičkou Final Tour 2012. „Bude to poslední turné před vydáním nové desky, proto Final,“ vysvětluje zpěvák a saxofonista Adam.

Pokud fanouškům nebude stačit zimní a jarní koncertní nálož, mohou si atmosféru koncertu UDG zažít i při sledování televize Óčko, kde 18. února od 20 hodin poběží zkrácený záznam koncertu Cirkus live! Pro ty, které zajímá zákulisí života kapely, je připraven dokument Dvatisícejedenáct, který stejná televize odvysílá 16. února od 18 hodin.

10. února bude turné UDG pokračovat v Pardubicích, o den později v Kralupech nad Vltavou. Vše skončí 12. května v Křeseticích.

tz