ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 11053 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

U2 nebudou na Glastonbury a posunují turné

0 Redakce 27.5.2010

Zpěvák irské skupiny U2 Bono Vox opustil mnichovskou nemocnici, kde se minulý pátek podrobil urgentní operaci zad. Padesátiletému umělci údajně před operačním zásahem dočasně ochrnula noha. V souvislosti s léčením, které ho nyní čeká, kapela oznámila, že musí změnit plán svého koncertního turné. Nepředstaví se například na festivalu Glastonbury, kde měla být jednou z hlavních hvězd.

Jsem z toho zdrcený,“ uvedl Bono. „Chtěli jsme tam opravdu být a udělat něco výjimečného.“ V Glastonbury měl s kapelou vystoupit 25. června a hned potom vyrazit na turné do Ameriky. I tam ale nakonec museli některé termíny vystoupení v USA a Kanadě přesunout.

Skupina je podle slov svého manažera Paula McGuinesse nešťastnou událostí zničená. Všichni litují více než milión fanoušků, kteří si koupili lístky a jimž narušili plány, ale nejdůležitější je, aby se Bono uzdravil.

Naše největší a pravděpodobně nejlepší turné bylo přerušeno. Všichni jsme z toho nešťastní, protože je to špatná zpráva pro všechny, kteří žijí pro to, aby tahle kapela hrála,“ dodal McGuiness.

JŠp