ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 28529 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

TV Nova bude řešit Velký silvestrovský případ

0 jsk 28.12.2022

Poslední večer v roce neuvidí diváci TV Nova pouze výběr těch nejlepších vystoupení ze show Tvoje tvář má známý hlas, ale budou zapojeni i do řešení Velkého silvestrovského případu. Jako jeho vyšetřovatelé a zároveň průvodci byli do služby povoláni Ondřej Sokol a Aleš Háma.

Během večera vystřídají spoustu převleků, vtrhnou do Ordinace v růžové zahradě 2 a Ulice a dokonce si zahrají ve výpravném kung-fu filmu.

„Jmenuji se Roman Skála, jsem český Colombo a to, že jsem na Silvestra v práci, mi radost zrovna nedělá. Zvlášť když ho musím trávit ve společnosti Bohouše Pírka, policisty, který to sice myslí dobře a snaží se, ale nadělá víc škody než užitku. Je to neřízená střela,” představuje sebe i kolegu Ondřej Sokol.

„Uklidni se, Ondřeji! Kdyby nebylo Bohouše, nebyla by legrace. Ti, co fandí svérázným strážcům zákona ve stylu crazy komedií z policejní akademie, se do mého hrdiny okamžitě zamilují. Slibuju, že diváky budeme překvapovat celý večer. Kromě policistů se totiž představíme například i jako údržbáři, knězi či svatebčané. Tohle prostě bude silvestr, jak má být!” slibuje Aleš Háma.

A bude za velkým silvestrovským případem? Zmizení nejoblíbenější české moderátorky Lucie Borhyové. Ztratí se přímo ze studia Televizních novin.

„Velký silvestrovský případ se odvíjí v odlehčeném, zábavném duchu a plně souzní s uvolněnou atmosférou oslav a domácích večírků. Jako jeho tvůrci jsme se skvěle bavili už během příprav a celého natáčení, a tak doufám, že letošní silvestrovský program Novy tuto náladu beze zbytku přenese i na diváky,” říká jeho kreativní producentka Simona Matásková.

Během silvestrovského večera se kromě Ondřeje Sokola, Aleše Hámy a Martina Fingera představí Patricie Pagáčová jako recepční, které nikdo nerozumí, nebo Václav Kopta jako člen ochranky, který to pěkně odskáče, i když za nic nemůže. Dále uvidí i Lucii Borhyovou, Reye Korantenga, Annu Julii Slováčkovou, Hanu Holišovou, Dalibora Gondíka, Milana Peroutku, Vojtěcha Drakohoupila, Martina Schreinera a další.