ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 6766 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Do tuzemských kin dorazí film Pozdravy ze spermabanky

0 Richard Winter 22.11.2013

Film Pozdravy ze spermabanky dorazí 28. listopadu do tuzemských kin. V originále Delivery Man je remakem úspěšné kanadské komedie Starbuck. Zajímavostí je, že režisér Ken Scott, který je podepsán pod původní francouzskou verzí zároveň režíroval i tuto aktuální. Důvod je podle něj jasný.  Přestože si původní film Starbuck na festivalech vysloužil několik cen, už od začtku bylo jasné, že má příběh potenciál zaujmout  šiřší publikum. S tímto názorem souhlasili také zástupci společnosti DreamWorks, která anglickou verzi produkuje.

O co v příběhu jde?  David (Vince Vaughn) je pohodář. Jeho klídek ale skončí, když mu delegace ze spermabanky, kam před 20ti lety daroval svou životodárnou dávku, přinese zajímavý pozdrav. Stala se chyba a on je teď biologickým otcem 533 dětí. A to je více, než malé množství. A všichni jeho potomci teď navíc požadují odtajnění jeho identity.

Nová komedie Pozdravy ze spermabanky nabízí originální námět a řadu situací, které jsou stejně bláznivé jako dojemné.
David patří mezi armádu singles, táhne mu na čtyřicet, životem se protlouká v mikině a teniskách a nechybí mu vlastně nic kromě zodpovědnosti a jakýchkoliv ambicí. Leckterý našamponovaný kravaťák by ho jednoduše označil za „lůzra“ a souhlasily by i všechny jeho bývalé přítelkyně.  Ale pokud si vzpomeneme na pořekadlo „Odříkaného chleba největší krajíc“, na Davida teď čeká doslova celá pekárna. Zjistí totiž, že je biologickým otcem 533 dětí.

Utéct, přestěhovat se, změnit si jméno, nebrat telefony, neotvírat dveře? Běžná řešení David kupodivu zavrhne. Namísto toho se ve slabé chvilce rozhodne vykašlat se na rady svého právníka a otevře Pandořinu skříňku – obálku s fotkami a životopisy svých čerstvě dospělých dětí a rozhodne se je potají poznat. Je to dobrý nebo špatný nápad? Každopádně hodně zábavný nápad!